fbpx

Vize & Göçmenlik Hizmeti

Vize & göçmenlik hizmeti kapsamında yatırımcı vizesi almak şirketiniz kurulduktan sonra yapmanız gereken ilk işlemlerden birisi olmalıdır. Yatırımcı vizesi olmak çok kolay olmadığı gibi her şirkete bu vizeler de verilmemektedir. Fakat bu süreci hızlandırabilmek için ilk olarak B1 ve B2 vizelerini alabilirsiniz. Bu vizeleri aldıktan sonra aşağıda açıkladığımız vize türlerinden şirketinizin durumuna uygun olanlara başvurabilirsiniz.

  • L-1  Şirket İçi Transfer Vizesi
  • E-2 Yatırımcı Vizesi
  • E-1 Tüccar Vizesi

L-1 Göçmen Olmayanlar Vizesi

Amerika’da ofisini yok ama kurmayı planlıyorsanız almanız gereken vizelerden biri de L-1 vizesidir. Bu vize şirket çalışanlarının, şirketin Amerika’da bulunan şubelerinden birine transfer edilmesine olanak sağlar. Bu işlemi şirket sahibi veya yönetici pozisyonundaki kişi yapabilir.

E-2 Mülteci Olmayanlar Vizesi

Bu vize Amerika’nın denizcilik ve ticaret anlaşmasının bulunduğu ülkelerin vatandaşları için geçerlidir. Bu kişiler Amerika’ya büyük miktarda yatırım yapma sözü verdikleri durumunda bu vize hakkı onlara tanınır. E-2 vizesi bu özellikleri taşıyan bir kişi veya şirket çalışanına da verilebilir.

E-1 Tüccar Vizesi

E-1 yatırımcı vizesi, E-2 vizesi gibi Amerika’nın ticaret ve denizcilik anlaşması bulunan ülke vatandaşlarına sağladığı bir vizedir. Bu vizeye sahip kişiler sadece uluslararası ticaret amacı ile Amerika’da bulunma hakkına sahip olmuş olur. Yine E-2 vizesi gibi bu özellikleri taşıyan kişilere veya şirket çalışanlarına verilebilir.

Vize & göçmenlik hizmetimizden yararlanmak için hemen başvurun. Şirketiniz için gerekli tüm vize işlemlerini hızlıca yapmak ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Başvur
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?