fbpx

Kişiye Özel Kurumsal Danışmanlık

Amerika’da şirket kurmak insanın hayatında yapabileceği en iyi işlerden birisidir. sirketdestek.com olarak Amerika’da şirket kurulumu noktasında ve şirket kurulumu sürecinin tamamında kurumsal danışmanlık hizmetimizle sizin yanınızda oluyoruz.

Kurumsal Çözüm Ortağı

Amerika’da şirket kurmak sadece birkaç belge hazırlamakla mümkün değildir. Amerika’da yapacağınız tüm resmi ve ticari işlemler tamamen kanunlara uygun ve eksiksiz olmalıdır. Bu yüzden bu sürecin en iyi şekilde yönetilebilmesi için tamamen profesyonel bir kurumsal danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir. Bizlerde bu süreçte sizin yanınızda olmak için varız.

ABD’de tüm ticari işlemler için kesin ve net kurallar vardır.Bu kurallar her eyalete göre farklılık gösterse de kuralların kesin ve net olması her eyalet için değişmez bir kuraldır. Kendiniz de bu işlemleri yapabilirsiniz, fakat herhangi bir konuda bir sorunla karşılaştığınız takdirde problemi çözememeniz daha karmaşık durumlar ortaya çıkabilmektedir.

Amerika’da şirket kurulumuyla ilgili hizmet veren birçok firma müşteri merkezli değil, tamamen kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti gözetilmeden verilen hizmetler sonucunda hem müşteri mağdur edilmekte, hem de karşılasın sorunlar karşısında müşteri tek başına bırakılmaktadır. Biz sirketdestek.com olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal danışmanlık hizmetimiz ile şirket kurulum sürecinin tüm bölümlerinde sizlerin en iyi sonuçları alması için çabalıyoruz.

Kurumsal İhtiyaçlar

Amerika’da şirket kurulumu bittikten sonra tüm işlemlerin bittiğini düşünebilirsiniz. Fakat bu işlemler sizin düşündüğünüz gibi bitmiyor. Kurulum işlemlerinden sonra yapmanız gereken birçok işlem vardır. Tüm bu işlemlerin eksiksiz bir biçimde tamamlanmasını sağlamanız için kesinlikle bir danışmanlık hizmeti ile anlaşmanız gerekmektedir. Kurumsal danışmanlık hizmeti almak atacağınız adımları daha sağlam atmanıza yardımcı olur.

Firma kurulum işlemleri bittikten sonra da bizden hizmet almaya devam edebilirsiniz. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi kurumsal danışmanlık hizmetimiz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet içeriğimiz aşağıda sıralanmıştır.

Şirket kurulumu gerçekleşmiş kurumsal müşterilerimizin bizden alabileceği hizmetler aşağıdaki gibidir; ancak bununla sınırlı değildir. Herhangi bir sorununuzda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

  • Bank Of America’ da şirketinize ait bir banka hesabı açılması
  • PayPal hesaplarınızın oluşturulup hesap açılan banka ile eşleştirilmesi
  • Firmanıza ait tüm resmi ve ticari belgelerin hazırlanması ve tamamlanması
  • Noter onaylı belgelerin sağlanması
  • Tüm online ödeme sistemlerine kayıt oluşturulması
  • Şirket ait tüm sözleşme ve belgelerin hazırlanıp tamamlanması
  • Şirket kurulumundan farklı olarak Amazon ve Etsy satışı konusunda da danışmanlık hizmetimiz bulunmaktadır.
Hemen Başvur
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?