fbpx

Hakkımızda

Siz de geleceğinizi Amerika'ya taşımak ister misiniz?

Biz Kimiz?

Amerikada şirket kurulumu hakkında kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ekip olarak sadece bu işe yoğunlaşmaktayız.

Kurumumuzun temel önceliği müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmet vermektir. Bu nedenle müşterilerimizle bire bir ilgilenmekte, firmanın ihtiyaçlarına ve ürünlerine özel raporlar sunmaktayız. Daha önce başarılı olduğu defalarca kanıtlanmış teknikler ile kurumsal Şirket Destek ekibi olarak firmalara Kurumsal statejiler geliştirmekteyiz. ​

Önceliğimiz Memnuniyet

Ağustos 2018 yılında hizmet kalitesini arttırmak ve E-Ticaret anlamında Türkiye’nin hızla yükselen değerleri arasında yer almayı başarmak adına “Sirket Destek” temelleri atılmış ve hizmete başlamıştır. Şirket Destek ayrıca hızla büyüyen talebi karşılamak ve hizmet alanını büyütmek adına Amerika’da E-Ticaret Şirketi olan Şirket Destek LLC’yi kurarak hizmet alanını uluslararası çoğrafya’ya açmıştır.

Sirket Destek, 12 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Sirket Destek , 2018 yılında Türkiye’de ilk kez teknik destek çalışmaları başlatmış ve bu süreçte 1250 üzerinde bireysel , 30 üzerinde kurumsal talep toplayarak en büyük Şirket Destek platformu haline gelmiştir.

Uzman ve Sertifikalı Ekip

Alanında uzman, genç ve heyecanlı ekibimizle Şirket Açılışlarınızı size gelir sağlayacak bir hale getiriyoruz. Şirket Destek’i daha yakında tanıyarak yaptığımız işe ne kadar hakim olduğumuzu görebilirsiniz.

İŞİNİZİ BİRLİKTE BÜYÜTELİM

Amerika'da şirket kurulumu ile en kısa zamanda şirketinizi kurun, kazancınızı artırın.

Hemen Başvur
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?