fbpx

Tüm Hizmetler

Yaratıcı fikirlere olan tutkusuyla Şirket Destek, alanında uzman danışmanlarıyla Amerika'da şirketinizi kuruyor.

Şirket Kuruluşu

LLC, Corp ve Non-Profit Kuruluşu ile ticari faaliyetlerinize 1-3 gün arasında başlayabilirsiniz. Tüm eyaletlerde şirket kurulumu ve post-corporation işlemlerini sağlamaktayız.

Kurumsal Danışmanlık

ABD’de şirket kurulumu gerçekleştikten sonra genellikle çoğu şirket sahibi işlerinin bittiğini düşünür. Ancak, aslında arka planda kalan çok sayıda elzem işlem hala bulunmaktadır.

Depo ve Fulfillment

Ürünlerinizi ABD içi kargolamak istiyorsanız sizlere Şirket Destek olarak bir depo hizmeti ve kargo gönderim hizmeti sağlamaktayız. Böylece market avantajını yakalamış olursunuz.

Yıllık Vergi & Bildirimler

1040, 1040NR, 1120, 5742 gibi tüm IRS formlarınızın doldurulması ve beyanı tarafımızdan yapilmaktadır.Yıllık vergi bildirim dönemlerinin hiç birini kaçırmayın.

Vize ve Göçmenlik

Amerika yatırımcı vize türleri(E-1. E-2 ), Şirket içi transfer vizeleri(L1A-L1B), Green Card, EB-5 programlarina başvuruları bizimle kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Yatırım & Emlak

Amerika’da yatırım yaparak her ay düzenli kira geliri elde edebilirsiniz. Yatırımlarınızı airbnb ile de kullanarak daha yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

İŞİNİZİ BİRLİKTE BÜYÜTELİM

Amerika'da şirket kurulumu ile en kısa zamanda şirketinizi kurun, kazancınızı artırın.

Hemen Başvur
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?